gototopgototop
УВАГА!

Для вступників


ЗАПРОШУЄМО на навчання випускників 9 та 11 класів!
Постійно діють ПІДГОТОВЧІ КУРСИ.
Детальна інформація за тел.(096)710-30-07

Реєстрація
Освіта
Банер
ЗНО
Банер

На виконання доручень керівництва облдержадміністрації від 03.08.2021№ 8449/0/1-21, від 10.08.2021 № 8683/0/1-21 з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 28.07.2021 №787 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів україни від 09.12.2020 №1236" щодо організації проведення вакцинації від COVID-19 працівників сфери освіти, з метою організованого початку 2021/2022 н.р. департамент освіти і науки облдержадміністрації надсилає перелік пунктів вакцинації від COVID-19 з повними адресами та телефонами реєстратури, які функціонують в області.

ПЕРЕЛІК ПУНКТІВДля ознайомлення з Новим положенням коледжу тисніть ТУТ


Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Надання публічної інформації Криворівжського коледжу економіки та управління Державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" здійснюється у відповідь на запит на отримання публічної інформації.


Запрошуємо студентів Криворізького коледжу економіки та управління

взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Наразі відкрито 12 номінацій:

17 000 грн. -  https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту scholarship - scholarship@kyiv.repair)

21 500 грн  -  https://nadomu.kiev.ua/start-programmyi-scholarship-ot-kompanii-remont-na-domu.html (запитання та роботи надсилати на пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

20 000 грн. -  https://renix.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

44 000 грн. -  https://www.lumident.kiev.ua/sotsialnaja-programma-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

18 000 грн. -  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events обо через форму зворотнього зв'язку)

27 000 грн. -  https://lukashuk.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

30 000 грн. -  https://autoclav.com.ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

17 000 грн. -  https://geospektr-7.com.ua/ru/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

14 000 грн. -  http://fxadvice.net/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

35 000 грн. -  https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 (запитання та роботи надсилати на пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

23 200 грн. -  https://an-studio.kiev.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

500   EUR   -  https://wellcoinpay.com/scholarship-program/ (запитання та роботи надсилати на пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

Участь повністю безкоштовна!


Проект 

КОЛЕКТИВНОГО ДОГОВОРУ НА 2020-2023 РР.Проект Колективного договору  


Для закачування докумена тисніть ТУТ

 
joomla