gototopgototop

Наша територія

Наш  гуртожиток знаходиться недалеко від корпусу навчального закладу, в мальовничому студентському містечку біля скверу ім. Л.Українки. На всіх будівлях коледжу маються пандуси та кнопки виклику для забезпечення вільного доступу маломобільних груп населення.

Тут багато дерев та кущів,а перед центральним входом дві клумби. Гарно тут і весною,і літом,і осінню. От тільки осінню дерева та кущі скидають своє листя. Дивитися красиво всім,а прибирати треба нам – мешканцям гуртожитку. Робимо ми свою справу весело та дружно.

Добре працюється осіннього сонячного дня.

 

Восток-дело тонкое

09.10 в гуртожитку ККЕУ відбувся «Вечір східного танцю». На нього були запрошені всі студенти. Організацією займалася вихователь гуртожитку Безименна Н.І. А концерт та майстер-клас готували учасники колективу східного танцю «Хабібі» під керівництвом Олени Криворучко.

Дівчата з колективу розповіли багато цікавого про «танець живота», про його історію. Продемонстрували музичні інструменти, на яких наші студенти під акомпанемент східних мелодій намагалися створити необхідний ритм.Робили вони це з великим задоволенням. Запросили на сцену і дівчат-студенток, які поряд з танцівницями оволодівали навичками танцю з атрибутами. Зал активно підтримував своїх товаришів оплесками.

А потім всі зачаровано спостерігали за майстерністю колективу в танці, особливо аплодували Олені Анатоліївні. Прекрасні костюми, пластика, музика, настрій створили особливу атмосферу. На обличчях запрошених сяяли посмішки. Після вечору керівника колективу оточили дівчата,які виявили бажання займатися танцями.

А чому б і ні? Заняття ж проходять в нашій актовій залі. Далеко й ходити нікому не треба. Дуже зручно, для здоров’я корисно та й в житті знадобиться.


    
 
joomla