gototopgototop

Досить важливим для сучасного суспільства в складних економічних умовах є небайдужість молоді до загальнолюдських проблем. Студенти коледжу економіки та управління  теж виявляють бажання допомогти тим, хто найбільше цього потребує. Так, нещодавно в коледжі пройшла акція “Милосердя в дії”, метою якої була допомога людям, які в силу різних життєвих обставин опинились в скрутному матеріальному становищі.

    

Проведена акція, яку очолила студентська рада та профспілковий комітет, не залишила нікого байдужим. Не відвернутись, зрозуміти, підтримати допомогти – ці слова можна відносити до кожного члена колективу.

Народна  мудрість говорить: “З миру по нитці – голому сорочка”. Отак от, по “нитці” хто чим зміг,  співробітники і студенти, зібрали одяг, білизну, взуття та передали до комунального підприємства “Будинок нічного перебування” у м. Кривому Розі.

Акція “Милосердя в дії” - це дієва роботи по допомозі соціально вразливим групам суспільства, а разом з ним – вияв людяності, співчуття, якою зараз так потребує кожен.

Нехай комусь стане тепліше від нашої уваги, від щирості серця.В нашому навчальному закладі  створене  студентське самоврядування – Студентська рада коледжу, яка складається з 29 представників кожної академічної групи.  В своїй роботі Студрада керується на Положення про студентське самоврядування  та Студентську раду коледжу. Щороку на студентській конференції оновлюється склад Студентської ради. Студенти демократично і відкрито  обирають нових членів студентського самоврядування.

Студентська рада розподіляється на сім комітетів, кожний з яких планує свою роботу самостійно відповідно за напрямами: навчання й дисципліна, дозвілля і культура, охорона здоров’я та спорт, питання зовнішніх зв’язків, суспільно – корисні та добрі справи, фінансові питання, інформаційний напрям діяльності Прес - центру тощо. Голови комітетів погоджують плани своєї роботи із консультантами комітетів, якими є керівники різних структурних підрозділів коледжу.

Головними завданнями Студентської ради є забезпечення і захист прав та інтересів студентів; виконання ними своїх обов'язків; сприяння навчальній, науковій та художньо-творчій діяльності студентів;  створенню необхідних умов для їх проживання і відпочинку, гармонійному розвитку особистості студента, формування у нього навичок майбутнього організатора, керівника, спеціаліста.

Студентська рада коледжу постійно співрацює а адміністрацією навчального закладу, а також з установами та організаціями, які працюють у сфері соціального захисту та роботи зі студентською молоддю. Члени Студради приймають активну участь в організації та проведенні різноманітних заходів, які проходять в навчальному закладі та за його межами ("Студентська весна",конкурс агітбригад, «Супер Снігуронька», «Міс коледж», День рацвників освіти, День студента, спартакіади та різного роду спортивні змагання ).

Результатом плідної і сумлінної роботи студентського самоврядування є те, що  три роки підряд Студрада коледжу займає призові місця в міському конкурсі на кращу Студентську раду серед ВНЗ міста.

 
joomla