gototopgototop

Криворізький коледж економіки та управління

Державного вищого навчального закладу

«Київський національний економічний університет  імені Вадима гетьмана»

 

Навчально-виховний процес в коледжі здійснюється за денною та заочною формами навчання за спеціальностями

 

Назва спеціальності,

термін навчання

(база 9 класів,

база 11 класів)

Кваліфікація

за дипломом

Назви первинних посад.

види діяльності

 

Діловодство

 

2 роки 10 місяців

1 рік 10 місяців

 

Організатор діловодства

Інспектор з кадрів; секретар адміністративних органів: інспектор з контролю за виконанням доручень, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, референт, секретар адміністративний, секретар суду; фахівці в галузі управління: інспектор з обліку та бронювання військовозобов’язаних, інспектор з основної діяльності, секретар колегії, фахівець.

 

Фахівець підготовлений до роботи в галузях економіки, в сфері культури, спорту, відпочинку і розваг, у сфері інформатизації, реклами, по підбору і забезпеченню персоналом.

 

Фінанси і кредит

 

2 роки 10 місяців

1 рік 10 місяців

 

Молодший спеціаліст

з фінансів

Брокер з цінних паперів, дилер, маклер біржовий, агент страховий, інспектор з організації інкасації та перевезення цінностей, інспектор кредитний, інспектор обмінного пункту, бухгалтер, рахівник, касир-експерт, інспектор-ревізор, інспектор митний, інспектор за цінами, інспектор з експорту.

 

Молодший спеціаліст з фінансів підготовлений виконувати функції: організаційну, обліково-аналітичну, планову, контрольну і технологічну

Бухгалтерський облік

 

2 роки 10 місяців

1 рік 10 місяців

 

Молодший спеціаліст з бухгалтерського обліку

Завідувач каси, бухгалтер, касир-експерт, рахівник, інспектор з інвентаризації, інспектор–ревізор.

 

Молодший спеціаліст з бухгалтерського обліку підготовлений виконувати функції: облікову, фінансову, економічну, організаційну, техніко-інформаційну, аналітичну.

Товарознавство та комерційна діяльність

 

2 роки 10 місяців

1 рік 10 місяців

 

Товарознавець-комерсант

Завідувач ринку, складу, відділу. Керівник малої торговельної фірми, керуючий магазином, інспектор з контролю якості продукції, агент комерційний, представник торговельний, інспектор торговельний, інспектор-товарознавець, інспектор в галузі управління, інструктор з організаційно-масової роботи.

Основні напрями професійної діяльності: технологічна, контрольна, організаційно-управлінська та адміністративно-господарська.

Виробництво харчової продукції

 

3 роки 6 місяців

2 роки 6 місяців

 

Технік-технолог

 з технології харчування

Завідувач складу, начальник цеху малих виробництв, керівник малого підприємства, технолог, інструктор виробничого навчання, агент з постачання, адміністратор, шеф–кухар


 

 
joomla